СУАЛТРАНС
Область пошуку:
СУАЛТРАНС
Київ, ул. Кольцевая дорога, 4 ТОЦ Promenada Park офис 319

Про нас

Компанія СУАЛТРАНС: продаж і оренда будівельних лісів. Вишки тури, алюмінієві сходи.
Наша компанія займається продажем і орендою обладнання для проведення будівельних та оздоблювальних робіт на висоті. Ми пропонуємо міцні, легкі і багатофункціональні будівельні ліси, помости, вишки тури, сходи, драбини та аксесуари до них.
Компанія СУАЛТРАНС є офіційним представником концерну KRAUSE в Україну. Надійна і зручна в експлуатації продукція KRAUSE вже зарекомендувала себе на території нашої країни і успішно використовується для виконання самих різних будівельних робіт. Завдяки застосуванню інноваційних технічних рішень при розробці, будівельні ліси, драбини, вежі тури та інші товари KRAUSE являють собою легкі, міцні і максимально практичні конструкції.
У нашому асортименті ви також знайдете продукцію інших зарубіжних і вітчизняних виробників. Незалежно від того, чи потрібні вам стротельние лісу, вишка туру або просто сходи алюмінієва, у нас ви завжди зможете підібрати обладнання, за технічними та ціновими характеристиками оптимально задовольняє ваші потреби.
Якщо будівельні ліси, вишка туру або сходи алюмінієва необхідні Вам для одноразових робіт і немає сенсу купувати їх, ви можете їх орендувати. Оренда вишок тур і будівельних лісів - розумний і економний варіант для тих, хто будує для себе або ще не встиг обзавестися власним обладнанням. Крім продажу наша компанія завжди готова запропонувати своїм клієнтам такі послуги, як оренда будівельних лісів, оренда вишок тур, оренда сходів.
Сподіваємося, широкий асортимент, гнучка цінова політика і відмінний сервіс приємно здивують Вас і зроблять нашу співпрацю зручним і вигідним.

Конкурентні переваги компанії:

Розпродаж за заводськими цінами!

Товари / Послуги:

Компанія СУАЛТРАНС: продаж і оренда будівельних лісів. Вишки тури, алюмінієві сходи.

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

ул. Кольцевая дорога, 4 ТОЦ Promenada Park офис 319

Час роботи:

С понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00

Телефон:

Сайт:

stremyanka.com.ua